Cinquecento On-Line

Internetowe forum Fiata Cinquecento

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Naklejki forum- dane do przelewu Naklejki

Nowe gadżety forum Zobacz temat
CC-FORUM na YouTube Kliknij ->

#1 2014-02-11 22:23:16

jkrotki
Stary wyjadacz
Silnik / moc / zasilanie: 1.1/ 55KM/benzyna
Rok produkcji: 1996
Posiadany pojazd: CCS

o cinquecento

Myślę, że można utworzyć na forum dział poświęcony cinquecento, przybliżyć jego historię  i podać :
-wszystkie wersje wyposażenia (roczniki w jakich były produkowane, z jakimi silnikami, na jakich rynkach były sprzedawane, itp).
-wszystkie wersje silnikowe(wtrysk czy gaźnik (jaki), w jakich latach produkowane, itp).
-kolory lakieru z kodami (lata produkcji).
Do wszystkich podać zdjęcia.
Co do samego funkcjonowania subforum:
-jeden z moderatorów mógłby założyć temat o każdym silniku, kolorze i wyposażeniu (najlepiej żeby wszystko robiła jedna osoba).
-użytkownicy wypisywaliby wiadomości jakie mają o danym silniku, wersji wyposażenia czy kolorze i  wrzucali zdjęcia.
-moderator weryfikowałby je w oparciu o wiedzę  własną i zaufanych doradców img/smilies/big_smile i umieszczał w pierwszym poście wątku tak by wszystko było proste i przejrzyste.
Myślę, że te informacje będą przydatne dla ludzi którzy odbudowują centa lub chcą je utrzymać w oryginale.
Dziękuję za przeczytanie tak długiego posta img/smilies/big_smile i proszę o opinie. Jeżeli zbierzemy dużo pozytywnych opinii to uważam, że ten pomysł ma szansę na zrealizowanie img/smilies/trink39

#2 2014-02-11 23:48:23

mandolina
Moderator
Silnik / moc / zasilanie:
Rok produkcji:
Posiadany pojazd:

Re: o cinquecento

Gdybyśmy tak tworzyli działy jak chcą tego użytkownicy to na forum było by już ponad 100 działów .
I jeszcze propozycje zwalenia na głowę moderatorów nowych obowiązków.
Stwórz taki temat, zadbaj o jego właściwe rozpowszechnienie , opisy, fotki wszystko o czym tak ładnie piszesz, potem zadbaj aby to cały czas było uaktualniane a my to podkleimy i zadbamy żeby wszyscy docenili twój pomysł i włożony w to własny wkład.

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."

#3 2014-02-11 23:58:00

jkrotki
Stary wyjadacz
Silnik / moc / zasilanie: 1.1/ 55KM/benzyna
Rok produkcji: 1996
Posiadany pojazd: CCS

Moim zdaniem wątek niektórym by się przydał
Niektórzy nawet z tego forum jeżdżą centkiem wiedząc tylko,że to fiat, ma cztery kółka i kierownicę. Warto trochę przybliżyć im jego historię.
Nie mam nic przeciwko mogę się tym zająć.
Nie chodziło mi o to żeby to komuś na głowę zrzucić tylko moderatorzy mają więcej możliwości i pomyślałem, że mogliby się tym zająć

#4 2014-05-09 00:02:25

Alanka
VIP
Silnik / moc / zasilanie: 1.3
Rok produkcji: 2001
Posiadany pojazd: Kia RIO Kombi
Serwis

Mandolina ma rację.
Na OT są takie tematy.
Próbuj tworzyć sam i utrzymywać jeden sensowny temat - Moderatorzy to nie są roboty.

Stopka forum