Cinquecento On-Line

Internetowe forum Fiata Cinquecento

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Naklejki forum- dane do przelewu Naklejki

Nowe gadżety forum Zobacz temat
CC-FORUM na YouTube Kliknij ->

#1 2015-03-03 17:23:47

spojler2c
Nowy

Dobra nawigacja i nie za droga

Cześć. Szukam jakiejś nawigacji w granicach 200-300 zł. Rekonesans zrobiłem sobie zanim wybrałem się do sklepów w moim mieście no i się zaczęło. Praktycznie co sklep to inne opinie. Wiadomo, że sprzedawca będzie zachwalał, to co akurat ma i będzie chciał sprzedać, ale takich sprzecznych informacji odnośnie produktu się nie spodziewałem. Co dla jednego jest wadą, inny zachwala pod niebiosa img/smilies/comp13. Nie ukrywam, że sobie odpuściłem na razie, bo raz, że się na tym nie znam, dwa - nie mam czasu sprawdzić tych wszystkich opinii, zresztą jak miałbym to zrobić, przecież nie będę bawil się w testera. Na razie "obczajam" to http://www.agito.pl/nawigacja-gps-gocle … 07464.html bo wydaje mi się, że jest to dobra cena, dlatego, prosto z mostu i bez ogródek się zapytam - dobra jest ta nawigacja? Polecacie? Ewentualnie jaką byście rekomendowali (w granicach podanej przeze mnie ceny). Dzięki z góry.

#2 2015-03-03 19:11:03

Ajjj83
Nieźle sie stara
Silnik / moc / zasilanie:
Rok produkcji: 97
Posiadany pojazd: CC 700 Aisan

Re: Dobra nawigacja i nie za droga

a nie lepiej smartphona i google maps?? ja na tym jeżdżę jako przedstawiciel handlowy od 5 lat i sobie chwalę, rewelacyjna jest też offlinowa Aponia truck GPS Navigation, można nawet ustawić gabaryt pojazdu i V-max

#3 2015-03-05 19:37:40

LUKAS
Nieźle sie stara
Silnik / moc / zasilanie: 1108 / 55 KM / Pb 95/LPG
Rok produkcji: 1996
Posiadany pojazd: CCS

Ja jeżdżę na 2:

- Garmin (już coraz rzadziej) na telefonie z Symbianem
- Be On Road (darmowy)

Na Be On Road byłem w Czechach i nie zawiodłem się img/smilies/smile

#4 2015-03-06 07:59:29

jacekviola
VIP
Silnik / moc / zasilanie: ON / ON
Rok produkcji: 2007 / 2004
Posiadany pojazd: VW Golf V Variant / mercedes w168

Ostrzeżenia: 2

przez kilka lat mialem m.in larki , goclevery. W końcu kupiłem modecoma MX i to byl najlepszy pomysł. Działała bezbłednie, zadnych zwiech, zmuleń, swietnie wykonana. Jezdziłem z nią dopóki...dopóty nie wkurzyłem się na stosy kabli i ładowarek w aucie i zainstalowałem AM na smartfonie. Teraz już raczej nie wrócę do osobnego urządzenia. Teraz mam wszystko w jednym - tel sparowany z zest głośn, net, nawigację i przy okazji radio internetowe img/smilies/smile I tylko JEDNĄ ładowarkę img/smilies/smile

http://i798.photobucket.com/albums/yy266/coderiese/DSC_5686_zps0dxlvgex.jpg

#5 2015-03-06 08:22:50

Ajjj83
Nieźle sie stara
Silnik / moc / zasilanie:
Rok produkcji: 97
Posiadany pojazd: CC 700 Aisan

jacekviola napisał(a):

przez kilka lat mialem m.in larki , goclevery. W końcu kupiłem modecoma MX i to byl najlepszy pomysł. Działała bezbłednie, zadnych zwiech, zmuleń, swietnie wykonana. Jezdziłem z nią dopóki...dopóty nie wkurzyłem się na stosy kabli i ładowarek w aucie i zainstalowałem AM na smartfonie. Teraz już raczej nie wrócę do osobnego urządzenia. Teraz mam wszystko w jednym - tel sparowany z zest głośn, net, nawigację i przy okazji radio internetowe img/smilies/smile I tylko JEDNĄ ładowarkę img/smilies/smile

http://i798.photobucket.com/albums/yy26 … xlvgex.jpg

popieram takie rozwiązanie img/smilies/trink39 , a jak ktoś nie ma dobrego pakietu internetowego, to może zainstalować Aponia Truck GPS- rewelacyjny jest, działa bez netu.

Stopka forum