Cinquecento On-Line

Internetowe forum Fiata Cinquecento

  • Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Naklejki forum- dane do przelewu Naklejki

Nowe gadżety forum Zobacz temat
CC-FORUM na YouTube Kliknij ->

#1 2015-04-05 07:42:47

Automaster
Nowy
Zarejestrowany: 2014-05-15
Posty: 2

Moto Piknik - lotnisko Kamień Slaski 26 kwietnia

Drodzy Klubowicze

Już 26 kwietnia Moto Piknik w Kamieniu Śląskim k/Opola – czyli wielkie rozpoczęcie sezonu motoryzacyjnego! Jest jakaś lepsza opcja na pierwszy spot w sezonie?

Co czeka Was na Moto Pikniku?
- Strefa Klubowa w centralnym miejscu imprezy
- konkurs dla Klubów, forów i grup nieformalnych – do wygrania voucher o wartości 2000 zł na organizację zlotu lub imprezy w Motoparku w Kamieniu Śląskim
- wyścigi na ¼ mili
- Alee urwał! czyli wyścigi wraków
- smaczne jedzenie prosto z samochodu czyli foodtrucki
- Strefa Bezpieczeństwa
- pokazy ratownictwa, pierwszej pomocy
- luźna, piknikowa atmosfera
- i wiele innych motoatrakcji

Konkurs dla Klubów, forów i grup nieformalnych.
O co w nim chodzi?
Chodzi o to, żebyście pokazali się z jak najlepszej strony strony img/smilies/smile. Pokazali szerokiej publiczności swoje pasje.   Wszyscy odwiedzający imprezę będą głosowali na najlepiej wyeksponowany klub samochodowy. Karty do głosowania każdy gość otrzyma na wjeździe na imprezę.
Prezentacja dowolna - możecie się przebierać img/smilies/smile przebierać samochody, zrobić rzeźbę z części samochodowych, wystawić flagi, namioty lub zrobić jakiś happening czy rozdawać bezpłatną kawę albo wodę sodową:). Możecie wciągnąć do zabawy odwiedzjących Moto Piknik.
Organizatorzy liczą na Waszą inwencję, pomysłowość i poczucie humoru img/smilies/smile. Im ciekawiej tym lepiej.. Organizatorzy udostępnią także miejsce do przeprowadzenia konkurencji międzyklubowych (rzut oponą, przeciąganie liny etc) jeżeli tylko znajdą się osoby, które chciałyby takie konkurencje poprowadzić. Pamiętajcie, że nie chodzi o robienie z siebie pajacy tylko ciekawe zaprezentowanie swojego klubu.

Jaka jest nagroda?
Voucher o wartości 2000 zł na organizację zlotu, spotu lub imprezy w Motoparku w Kamieniu Śląskim, w wybranym przez Was terminie. Na terenie obiektu jest wystarczająco dużo miejsca na zorganizowanie dwukilometrowej, szybkiej próby i pomieszczenie kilkuset samochodów.

Zgłoszenia:
Informacje o zgłoszeniach na Moto Piknik znajdziecie na www.motopiknik.pl, zakładka Atrakcje i Kluby. Wszystko czarno na białym img/smilies/smile.
Info o imprezie: www.motopiknik.pl. Wydarzenie na fb - https://www.facebook.com/events/1567240486871677/

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo