Cinquecento On-Line

Internetowe forum Fiata Cinquecento

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Naklejki forum- dane do przelewu Naklejki

Nowe gadżety forum Zobacz temat
CC-FORUM na YouTube Kliknij ->

#1 2013-08-25 12:05:31

szajba1
Stary wyjadacz
Silnik / moc / zasilanie: 900/41/pb
Rok produkcji: 96
Posiadany pojazd: cc

głóśniki w boczkach tylnych ?

witam mam pytanko do ludzi którzy takowe głośniczki posiadają, a kilku takich widziałem.

otóż wykonałem sobie tylne boczki na płasko z tym  ze nie robiłem tego z mdf-u itp. a zakleiłem je żywicą i wyrównałem szpachlą, oraz okleiłem okleiną drewno podobną, szału nie ma ale jak na rękodzieło mi się podoba.. img/smilies/smile

od dłuższego czasu planuje wsadzić tam głośniczki, mam magnata 200wat 18cm. nie są zbyt ciężkie więc plastik powinien je utrzymać, ale boje się o przedmuchy... img/smilies/sad

można w jakiś sposób wzmocnić/uszczelnić te plastiki ? myślałem żeby zrobić taką uszczelkę z silikonu i pozostawić do wyschnięcia myślicie że to zda egzamin ?

proszę o jakieś rady, oraz sugestie w celu osiągnięcia całkiem przyzwoitego dzwięku w cc, bo 2x 10cm z przodu mnie nie zadowala zbytnio img/smilies/tongue
pozdrawiam

#2 2013-08-25 15:19:14

Grezes38
Moderator
Silnik / moc / zasilanie: 700/FOS/lpg
Rok produkcji: 1993
Posiadany pojazd: Cinquecento

Re: głóśniki w boczkach tylnych ?

Myśl szybciej niż jedziesz, jedź wolniej niż myślisz!

#3 2013-08-25 16:15:51

szajba1
Stary wyjadacz
Silnik / moc / zasilanie: 900/41/pb
Rok produkcji: 96
Posiadany pojazd: cc

Re: głóśniki w boczkach tylnych ?

ten temat za bardzo mi nie pomaga, ponieważ ja chcę zostać na tych boczkach które wykonałem, ostatni post wskazuje tylko że to będzie się trzymać i nie muszę robić nowych boczków, a ja chcę wiedzieć czy nie będzie przedmuchów itp.  jeżeli złoże tak jak jest >?

Stopka forum