Cinquecento On-Line

Internetowe forum Fiata Cinquecento

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Naklejki forum- dane do przelewu Naklejki

Nowe gadżety forum Zobacz temat
CC-FORUM na YouTube Kliknij ->

#1 2015-01-11 21:48:45

milena
Nowy

Cc700

Ostatnio zaczęły mi się problemy z moim CC700. Autko jeździło beż zarzutów zarówno na gazie jak i benzynie , jednak po wymianie uszczelki pod głowicą , samochód przestał palić na benzynie , okazało się , że został odłączony jakiś kabelek . Od czasu podłączenia benzyny, jeżdżę na gazie ale i na nim zaczęły się problemy . Otóż samochód zaczął spadać z obrotów , nie miał siły jechać dalej przy zmianie biegu z 3 na 2 . Ostatnio jeździłam samochodem na gazie przez cały dzień, wieczorem zatankowałam benzynę i zaraz po zatankowaniu nie mogłam odpalić samochodu na gazie . Od tamtej pory samochód nie odpala na gazie . Pali tylko na benzynie . Może wiecie co się stało z samochodem i dlaczego nie pali.? Może ktoś miał taką sytuację .?

#2 2015-01-12 17:30:44

DAB
VIP
Silnik / moc / zasilanie: 700/31/FOS
Rok produkcji: 1994
Posiadany pojazd: Skoda Fabia, Honda CBF600, CC 700

Re: Cc700

Najpierw trzeba by sprawdzić czy elektrozawory dobrze się zachowują podczas przełączania centralki. Tzn. czy otwierają się i zamykają.

#3 2015-01-13 06:49:29

cierry
Nowy
Silnik / moc / zasilanie: 1.1/(podobno) 55/BP95
Rok produkcji: 1996
Posiadany pojazd: CCS

Ostrzeżenia: 2

Re: Cc700

DAB napisał(a):

Najpierw trzeba by sprawdzić czy elektrozawory dobrze się zachowują podczas przełączania centralki. Tzn. czy otwierają się i zamykają.

Tzn elektrozawory podczas otwarcia powinny cykać jak przekaźniki tylko trochę głośniej jest to wyczuwane przez dotyk, i powinno być słychać przepływający gaz... (taka mała podpowiedz)

Stopka forum