Cinquecento On-Line

Internetowe forum Fiata Cinquecento

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Naklejki forum- dane do przelewu Naklejki

Nowe gadżety forum Zobacz temat
CC-FORUM na YouTube Kliknij ->

#1 2016-03-04 01:24:29

Wilson28
Nowy

Wybór radia i tanich głośników do Fiata Cinquecento

Witam
Jestem posiadaczem Cieniasa i mam pytanie jakie tanie radio kupić by tam pasowalo + jakas kieszen  dokladnie sie na tym nie znam  wazne bym mogl podlaczyc telefon jackiem i przez USB i z regulacją przód/tył  img/smilies/big_smile. Myślałem o
Lg KD-G401

Druga sprawa to głośniki napewno kupie 6x9  bo każdy mowi ze to dobre rozwiazanie do niego na tył w deske tylko chcialbym aby ktoś polecił dobre w miare tanie.
A z przodu ktos podrzucił mi pomysł by kupić midbassowe 10 cm i do tego tweetery i to fajnie by zagrało  ale musialbym bym odciąc tony w jednych wysokie a w drugich niskie ( tu chyba jeszcze trzeba dokupić zwrotnice)   albo jakies zwykle szerokopasmowe.

Nie wiem jaki jest moj budzet bo szczerze to narazie zaden nw ile moge przeznaczyc  nie potrzebuje niczego profesjonalnego   tylko zeby to w miare dobrze gralo i nie charczalo wszystko

Mam jakies stare radio Pioniera i namieszane z tylu w kablach  kupiłem przejściówke na ISO w razie co

Jestem zielony w takich sprawach  dlatego prosze o pomoc img/smilies/wink

#2 2016-03-04 22:03:57

jacekviola
VIP
Silnik / moc / zasilanie: ON / ON
Rok produkcji: 2007 / 2004
Posiadany pojazd: VW Golf V Variant / mercedes w168

Ostrzeżenia: 2

Re: Wybór radia i tanich głośników do Fiata Cinquecento

kup pionka z serii mvh. Ma i jacka i USB.
Gra najlepiej ze wszystkich tego typu jednostek i ni ekoszyuje fortuny.
Mialem takie radio w astrze, seju, cc, bravo, teraz zona ma w mieciu. Wymiata w tej klasie cenowej.

w CC trudno z ospowiednim naglosnieniem. Najlepiej by bylo zestaw odseparowany - dół w specjalne kieszenie w drzwi, gwizdki w slupki , wzmak i skrzynia w bagaju. Swego czasu mialem byle jakie glosniki z przodu i 16calowe trojdrozne pionki w półce. Ale teraz, nauczony doswiadczeniem z astryG i bravo, zainwestowalbym w przód... i tyl ze wzmakiem i małą ale wydajną skrzynią

#3 2016-03-06 14:45:33

Wilson28
Nowy

Jak posiadam "wojennego" kaseciaka teraz z Pionka to ma to wplyw na jakość dzwieku ?

Ja po prostu szukam jakis glosnikow na polke dobrych tanich no i czegos by wsadzic w przod
ale zeby nie charczalo w stasunku do tylnich  to chyba musze miec radio z regulacja fader i dac bilans tak 30/70 na oko  z tego co gdzies czytalem

#4 2016-03-06 18:26:25

OL3K
VIP
Silnik / moc / zasilanie: działa / jest / z alternatora
Rok produkcji: 1998
Posiadany pojazd: Scs

Ostrzeżenia: 1

radio kazde Ci zagra w zasadzie. Kiedyś jak jeszcze w sc słuchałem muzyki miałem z przodu peyingi które zmieniłem na Pajonera chyba, z tyłu (bodajże 6x9?) JVC . Ten zestaw sterowany był jakimś pajonerem 4x50 i dawało rade, jakoś dzwieku spoko. Z basem wiadomo - był spoko ale nie jak ze skrzyni.
Aż chyba nabrałem ochoty na powrót z nagłośnieniem do auta img/smilies/big_smile

Ostatnio edytowany przez OL3K (2016-03-06 18:26:46)

#5 2016-03-09 19:11:06

Wilson28
Nowy

szukałem do swojego tych gotowych kieszeni ale nikt na allegro nie sprzedaje img/smilies/sad   Wytne dziurki na 6x9   do radia przejsciowka ISO  ale z podlaczeniem ciezej bedzie bo  bedzie trzeba wtyczke przerobic bo CC niema fabrycznych glosnikow z tylu img/smilies/hmm   Skrzyni nie moge bo bagaznik potrzebuje a wiadomo jakiej wielkosci on jest ;D

Stopka forum