Cinquecento On-Line

Internetowe forum Fiata Cinquecento

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Naklejki forum- dane do przelewu Naklejki

Nowe gadżety forum Zobacz temat
CC-FORUM na YouTube Kliknij ->

#1 2016-03-09 21:49:05

wosd
Nowy
Silnik / moc / zasilanie: 704/ / AISAN
Rok produkcji: 97'
Posiadany pojazd: CC 700

CC 700 Aisan duze obroty malo mocy pod pedalem

Witam od jakiegoś czasu mam problem ze swoim autkiem a mianowicie po odpaleniu oraz podczas jazdy na biegu jałowym auto utrzymuje wyokie obroty. Natomiast podczas jazdy na biegu jakim kolwiek pedal gazu po wciśnięciu np o pol cm utzymuje prędkość o kolejne pol cm lekko Ale to bardzo lekko przyspiesza natomiast wciśnięcie pedala mocniej skutkuje tym ze auto nagle traci moc i zwalnia nastepnie troche się potrzesie i gaśnie:( mysle ze moze to być jakaś regulacja gaznika lecz niestety nie wiem jak mam się za to zabrać znalazłem pewne instrukcje tylko ze w opisie podane są obroty itp ja nie posiadam u siebie obrotomierza w aucie i potrzebuje typowej instrukcji dla zielonych czyli gdzie która śrubka od czego. Być może ktoś z was umie mi pomoc. Bo może wcale nie zależy to od regulacji...
Dodam ze jest to cinquecento z 97 roku 704cm gaźnik Japoński Aisan. Stał sporo w garażu można powiedziec ze przezimowal z powodu awari i dopiero teraz jeździ jednak problem był też wcześniej. Przyczyną awari był brak przepływu pradu do czujnika położenia wału.

#2 2016-03-11 16:35:03

Adrys1005
Nieźle sie stara
Silnik / moc / zasilanie: 704/30/Pb95 Aisan
Rok produkcji: 1996
Posiadany pojazd: Wrotka
Serwis

Re: CC 700 Aisan duze obroty malo mocy pod pedalem

Przejrzyj wszystkie przewody podciśnienia. Miałem to samo, jak poluzował się i spadł jeden pod gaźnikiem

Stopka forum