Cinquecento On-Line

Internetowe forum Fiata Cinquecento

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Naklejki forum- dane do przelewu Naklejki

Nowe gadżety forum Zobacz temat
CC-FORUM na YouTube Kliknij ->

#1 2017-01-31 09:16:46

kaku25
Nieźle sie stara
Silnik / moc / zasilanie: 23kM/benz/FOS
Rok produkcji: 1994
Posiadany pojazd: CC 700

Gaśnie podczas jazdy - gaźnik FOS

Witam! Podczas jazdy bez ssania autko czasami ma zbyt niskie obroty do pracy (np. potrafi zgasnąć przy hamowaniu). Regulowałem już gaźnik na wszelkie sposoby, podkręcałem obroty na wyższe ale to nic nie daje. Dysze czyste. Na przeglądzie diagnosta stwierdził, że dostaje zbyt dużo powietrza. Zostaje mi tylko regulacja (regeneracja) u gaźnikowca. Jeżeli jest ktoś na forum z Warszawy lub powiatu wołomińskiego to proszę o polecenie jakiegoś gaźnikowca.

#2 2017-03-15 07:49:57

kyruu
Nowy
Silnik / moc / zasilanie: 700/ Benzyna
Rok produkcji: 1997
Posiadany pojazd: CC

Re: Gaśnie podczas jazdy - gaźnik FOS

Hej koledzy. Mam podobny problem od wczoraj. Do godz 16 auto jeździło normalnie. Gdy wieczorem chciałem jechać na stacje go do tankować podczas jazdy zaczęło nim szarpać podczas dodawania gazu. Po wyciągnięciu ssania auto troche lepiej jedzie na niskich obrotach.  Zauważyłem że mało paliwa jest w filtrze paliwa tak na dnie a zawsze była połowa. Możliwe że gdzieś zassało syf z baku czy problem gdzie indziej może leżeć.

#3 2017-03-15 21:40:27

studiolitek
Nieźle sie stara
Silnik / moc / zasilanie: 704 (Aisan) / 22 KW/ PB 95
Rok produkcji: 1997
Posiadany pojazd: CINQUECENTO YOUNG

Popsikajcie dysze wolnych obrotów WD40, i rozruszajcie w środku "cypelek"

#4 2017-04-02 20:20:57

maka155
Nowy

Mam taki problem z gaźnikiem FOS - zauważyłem iż brakuje jednej śrubki z prawej strony ( jest pusty otwór - musiało się odkręcić i wypaść ) - dysza paliwa biegu jałowego drugiego przelotu 0,5 - chciałem zapytać czy jest to do dostania w sklepie - bo jak przeglądałem w internecie to nie mogłem nic znaleść
- ( na jednej stronie wyszukałem coś takiego tylko nie wiem czy by podeszło z malucha http://sklep.roda24.pl/dysza-paliwa-45-kpl-126p-st.html  )
, czy tylko z części używanych, może ma ktoś taki gaźnik na części z forumowiczów

#5 2017-04-23 16:34:15

benekb24
Nowy
Silnik / moc / zasilanie: 700
Rok produkcji: 1993
Posiadany pojazd: Cinquecento

Witam to i ja sie podlacze pod temat.

Ja mam taki problem a mianowicie po przelaczeniu z lpg na benzyne i oczywiscie po wypaleniu gazu autko zaczyna jechac na benzynie po czym po chwili przestaje jechac efekt jakby sie wacha skonczyla, daje spowrotem na wypalenie zaczyna jechac lekko szarpnie kilka razy i jedzie normalnie az wypali i znow wezme na benzyne i to samo.

Czyzby dostawal za duzo paliwa podpowie ktos jak ustawic dawke paliwa badz co sprawdzic. I gdzie sa dysze z checia bym je przeczyscil ale nie chce czegos sknocic.

Jesli zly temat to przepraszam i prosze o info a przeniose.

Stopka forum