Cinquecento On-Line

Internetowe forum Fiata Cinquecento

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Naklejki forum- dane do przelewu Naklejki

Nowe gadżety forum Zobacz temat
CC-FORUM na YouTube Kliknij ->

#1 2014-11-10 20:05:26

rabbek
Nowy

Choroba lokomocyjna u dzieciaka

Cześc. Już nie wiem jak sobie radzić z tym problemem, nie chodzi nawet o to, że jeździmy gdzieś dalej, na wczasy czy coś, nawet zwykły wypad za miasto czy do rodziców, kończy się w podobny sposób. Kiedyś (jak dziecko bylo mniejsze) sprawdzal się sposób z usypianiem go przed "podróżą" img/smilies/193 Teraz to nie przejdzie, bo to dziecko jest bardzo żywiołowe no i potrzebuje zdecydowanie mniej snu. Staram się przestrzegać ogólnie tych zasad http://wylecz.to/pl/choroby/neurologia- … cyjna.html i jeszcze kilku wynalezionych w sieci, ale nadal problem istnieje i jakoś nie potrafimy go "przeskoczyć". Nie pomagają leki, nie pomaga zabawa. W sumie na dzień dzisiejszy się już tylko zastanawiam - czy to mu kiedyś minie samoistnie?

#2 2014-11-11 19:05:48

pięćsetka
Nowy

Re: Choroba lokomocyjna u dzieciaka

Dawałam do tej pory córce aviomarin, ale słyszałam o jakiś środkach ubocznych i zamierzam przerzucić się na plasterki http://www.doz.pl/apteka/p4303-Plaster_ … nej_1_para . Co myślicie o tym? Może jakieś inne polecacie. Na ulotce jest napisane że można je zakładać nawet dzieciom trzy letnim.

#3 2015-01-06 17:43:04

wawa111
Nowy

Z tego co ja się orientuje to dziecku od 3 lat można już podawać jakieś specjalne środki, są takie dla 3 latków.

#4 2018-11-18 21:16:23

niebieska_strzała
Nowy
Serwis

Na łagodniejsze stany w chorobie lokomocyjnej całkiem dobrze sprawdza się Lokomotiv. Nie jest to co prawda lek, tylko suplement diety zawierający wyłącznie wyciąg z kłącza imbiru. Sposób podania wedle uznania, bo można wybrać pomiędzy syropem, pastylkami do ssania a drażetkami.

Stopka forum