Cinquecento On-Line

Internetowe forum Fiata Cinquecento

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Naklejki forum- dane do przelewu Naklejki

Nowe gadżety forum Zobacz temat
CC-FORUM na YouTube Kliknij ->

#1 2008-05-11 10:24:21

zbuk
Nowy

Pompa Hamulcowa - Help

Witajcie,

Co prawda nie jestem związany z marką FIAT, ale potrzebuję Waszej fachowej porady.
Otóż do mojego bolida pasuje pompa hamulcowa z Fiata Cinq - poszedłem zatem do dużej hurtowni i zakupiłem pompę hamulcową do fiata Cinq - facet wybrał z katalogu i sprzedał mi takową. Zamontowałem, wysztko cacy i super. Zbiorniczek na płyn hamulcowy zostawiłem oryginalny i jest on wężykami połączony z pompą. Wszystko byłoby super gdyby nie fakt, że właśnie montuję rozpórkę na kielichy i muszę zlikwidować zbiorniczek na wężykach na zbiorniczek wciskany w pompę. Kupiłem zbiorniczek do Cinque i... LIPA! Nie pasuje!
Zbiorniczek wyglądał tak: http://allegro.pl/item357679154_zbiorni … cento.html
a moja pompa ma rozstaw otworów praktycznie jeden obok drugiego i ten zbiorniczek nie pasuje. Nikt nie potrafi odpowiedzieć mi na pytanie czy były różne typy pomp a co za tym idzie różne typy zbiorniczków.
Moja pompa PONOĆ DO CINQUE (tak mi sprzedali w sklepie) wygląda tak http://601.pl/download-info.php?id=6 i za cholerę nie pasuje do niej zbiorniczek do C.
Co robić? Potrafi ktoś zidentyfikować tę pompę? Poradzić z jakiego modelu szukać zbiorniczka, żeby pasował mi na wcisk?
Błagam - to niezmiernie ważna dla mnie sprawa! Wierzę, że na forum miłośniki marki znajdą się przwdziwi specjaliści!

Dzięki i pozdrawiam.
ZBuK
www.601.pl

#2 2008-05-11 23:01:10

Darcyk009
Nowy
Silnik / moc / zasilanie: 1.0 / 45KM / Benzyna
Rok produkcji: 1995
Posiadany pojazd: Cinquecento

Re: Pompa Hamulcowa - Help

Ja takiej pompki nie widziałem jeszcze w cc ani sc najprawdopodobniej nie jest to pompa od fiata(oczywiście moge sie mylić).
Zbiorniczek można by dopasować jak sie nie myle to opel calibra ma tak blisko otwory albo VW Lupo.
Najlepiej to popisz do sprzedawców na allegro niech ci podadza wymiar i sprawdzaj na pewno znajdziesz:)

Powodzenia

Stopka forum